Nasze Projekty

Akademia Private Equity

Akademia Private Equity ma na celu szerzenie wiedzy o działalności funduszy private equity oraz venture capital jak również firm doradztwa transakcyjnego i konsultingowego.
Projekt składa się z czterech ścieżek tematycznych, kolejno: PE, M&A, VC oraz Ścieżka Prawna, w ramach której przeprowadzane są warsztaty poruszające prawne aspekty każdej z dziedzin. Zakończenie Akademii odbywa się w formie uroczystej Gali Podsumowującej, podczas której zostają nagrodzeni Laureaci Ścieżek Warsztatowych. 

Na każdą ścieżkę przypada osobny dzień, podczas którego organizujemy wykłady oraz warsztaty, w trakcie których wybrani na podstawie rekrutacji uczestnicy rozwiązują studia przypadków pod okiem profesjonalistów z wymienionych branż. Rekrutacja na każdą ze ścieżek tematycznych odbywa się indywidualnie, na podstawie testu wiedzy oraz oceny CV.


Akademia Giełdowa

Akademia Giełdowa to projekt, którego celem jest propagowanie i poszerzanie wiedzy o rynkach kapitałowych i inwestowaniu. Co roku uczestniczą w niej czołowe firmy z branży inwestycyjnej, a największą uwagę przyciągają zapraszani do współpracy specjaliści dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami projektu.

W trakcie projektu słuchacze biorą udział w cyklu wykładów, zaś nabyte umiejętności prezentują podczas testu końcowego, podsumowania każdej edycji. Najlepsi uczestnicy otrzymują nagrody rzeczowe, warsztaty oraz praktyki w biurach maklerskich przewidziane przez partnerów projektu.


British - Polish Investment Alliance

British-Polish Investment Alliance organizowany jest ze wsparciem najbardziej prestiżowych środowisk biznesowych oraz społeczności studenckich w Polsce i Wielkiej Brytanii.British-Polish Investment Alliance składa się z dwóch części: polskiej i brytyjskiej.
Pierwsza część projektu to konferencja zorganizowana w ambasadzie Wielkiej Brytanii. Druga część to trwający 10 dni wyjazd. Delegacja corocznie bierze udział w dwóch konferencjach naukowych: „LSE SU Polish Economic Forum” oraz „Oxford Inspires ” . Dodatkowo odwiedzamy banki inwestycyjne w Londynie, fundusze private equity oraz inne

instytucje finansowe.


Investors ’ Meetings & Trainings

Investors ’ Meetings & Trainings to jeden z głównych filarów działalności Klubu Inwestora oraz najstarszy organizowany projekt. Posiada charakter zamknięty i jest skierowany głównie do członków organizacji.
Na spotkaniach mamy zaszczyt gościć wybitne osobistości związane z rynkami finansowymi, inwestycjami oraz biznesem m.in. analityków funduszy private equity, banków i butików inwestycyjnych, menedżerów funduszy hedgingowych, doradców

inwestycyjnych a także wielu innych specjalistów, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą.


Fintech Academy

Fintech Academy jest nowym projektem mającym na celu szerzenie wiedzy na temat szeroko rozumianego fintechu. Prowadzimy dyskusje o tym co dzieje się teraz w branży, w jakim kierunku zmierza oraz odpowiadamy na pytanie czy studenci mają możliwość znalezienia czegoś dla siebie, biorąc pod uwagę rynek pracy.

Jako prelegentów zapraszamy wybitne osobistości związane z fintechiem, startupami oraz biznesem. Przedsięwzięcie skierowane jest w głównej mierze do studentów zainteresowanych lub działających w powyższej tematyce.
W miarę naszych możliwości w dalszej perspektywie planujemy rozwinąć projekt na skalę międzynarodową.